CONVOCATORIA SELECCIÓN PROVINCIAL SUB-13 MASCULINA

Parabéns a ⚽ GABRIEL FERNÁNDEZ GONZÁLEZ da CUD FERROVIARIA que está convocado para un ADESTRAMENTO que se celebrará o Martes día 18 de Febreiro ás 17:45 horas no Campo de O Polvorín (herba artificial), en Lugo, con motivo da disputa das COMPETICIÓNS DE SELECCIÓNS COMARCAIS GALEGAS DE FÚTBOL BASE.

👉#XuntosMarcamosADiferenza👈

CONVOCATORIA SELECCIÓN PROVINCIAL SUB-13 MASCULINA

Parabéns a ⚽ GABRIEL FERNÁNDEZ GONZÁLEZ da CUD FERROVIARIA que está convocado para un ADESTRAMENTO que se celebrará o Martes día 11 de Febreiro ás 17:30 horas no Campo Rodríguez Lago (herba artificial), en Lugo, con motivo da disputa das COMPETICIÓNS DE SELECCIÓNS COMARCAIS GALEGAS DE FÚTBOL BASE.

👉#XuntosMarcamosADiferenza👈

RESULTADOS CAMPEONATO PROVINCIAL CAMPO A TRAVÉS

Taha Matahi Chellaqui, jugador del Alevín Milagrosa A e integrante de nuestra sección de atletismo, participó el domingo en el Campeonato Lucense de Campo A Través celebrado en Villalba consiguiendo un gran 24° puesto. Enhorabuena a nuestro jugador y atleta por su gran esfuerzo y desempeño durante la prueba y en lo que va de…

Detalles

CRÓNICAS Y RESULTADOS DEL 🔚 FIN DE SEMANA

INFANTIL PRIMERA AUTONÓMICA- LUGO- SEGUNDA FASE- TORNEO DELEGACIÓN, JORNADA 6 EF POLVORÍN 3-4 CUD FERROVIARIA «B»   El sábado se enfrentaron las EF Polvorín y la CUD Ferroviaria «B» en un encuentro correspondiente a la sexta jornada de la segunda fase del Torneo Delegación Infantil. El partido se disputó en O Polvorín a las 10:00…

Detalles

CONVOCATORIA SELECCIÓN PROVINCIAL SUB-13 MASCULINA

Parabéns a ⚽ GABRIEL FERNÁNDEZ GONZÁLEZ da CUD FERROVIARIA e a ⚽ IGNACIO GARCÍA BERDEAL da SCD MILAGROSA que están convocados para un ADESTRAMENTO que se celebrará o Xoves día 6 de Febreiro ás 17:45 horas no Campo Municipal de O Corgo (herba artificial), en Lugo, con motivo da disputa das COMPETICIÓNS DE SELECCIÓNS COMARCAIS…

Detalles

CUERPO TÉCNICO:

VASCO PIÑEIRO,ALEX

PLANTILLA:

ALONSO MARTINEZ, ADRIÁN

ARIAS GONZALEZ, PABLO

FERNANDEZ FERNADEZ, MANUEL

FERNANDEZ VARELA, XOEL

GARCIA PEREIRA, ROQUE

GOMEZ RIOS, JORGE MANUEL

PEREIRA CASTRO, MARTÍN

PARDO PIÑEIRO, HUGO

PEREIRA CASTRO, MARTIN

VÁZQUEZ FERREIRO, SERGIO